Vzhůru za rekordy!

25. 08. 2019

VZHŮRU ZA REKORDY! je tradiční brněnská akce, která se koná každoročně na závěr fotbalového kempu, jehož strůjcem je se svým bratrem Pavlem (rovněž brněnskou fotbalovou osobností) Patrik Holomek, jediný československý fotbalista, který vstřelil branku v mistrovských utkáních všech soutěží od základní třídy až po nejvyšší soutěž. Takto je také zapsán v České knize rekordů.

Děti společně se svými rodiči i prarodiči mohou při akci vytvořit a celoročně pak překonávat rekordy ve střelbě a hodu do tyčky a břevna fotbalové branky a v dalších netradičních sportovních disciplínách.
K vytváření rekordů a k poskytnutí osobního příkladu jsou jako významný motivační element zváni také další významní sportovci a osobnosti.

V roce 2019 se podělí se svými zkušenostmi a aktivně se zúčastní také mistr Evropy z roku 1976 Antonín Panenka, juniorský vicemistr světa z roku 2007 Luboš Kalouda a další fotbaloví borci.

Akce se koná v rámci projektu BRNĚNSKÝ ROK SPORTU 30.8.2019 a vstup je volný!

https://www.gotobrno.cz/akce/vzhuru-za-rekordy/

Martin Homolka

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací