XVII. Brněnské Velikonoce na ledě

05. 03. 2020

Autor: Go To Brno, odkaz na elektronickou verzi zde

Přeloženo viz aktualizovaný program akcí zde

BRNĚNSKÝ ROK SPORTU je celoroční projekt, který připomíná významná sportovní výročí i osobní jubilea významných brněnských sportovců.

Takto to bude i při první akci letošního roku, kterou jsou BRNĚNSKÉ VELIKONOCE NA LEDĚ. Benefiční akce s volným vstupem se koná tradičně týden před Velikonočním pondělím, v roce 2020 již po sedmnácté.

V první části akce se představují svými vystoupeními na ledě naši nejúspěšnější krasobruslaři, rychlobruslaři a hokejisté, ale i talentovaní zástupci nejmladší bruslařské generace v Brně.

Ve druhé části programu si s účinkujícími osobnostmi první části pořadu mohou děti (i dospělí) zabruslit při karnevalu na ledě. Děti s maskami mají přednost a jsou oceňovány velikonočními dárečky.

Go To Brno

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací